להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

הכללשיער | מוצרים לשיער | מוצרי שיער

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla

שתף את הכללשיער | מוצרים לשיער | מוצרי שיער עם חבריך:
 

ג'ויה - Joya


JOYA חברה המייצרת מוצרי שיער מקצועיים ללא מלחים לשיער. ג'ויה זה שמחה, שמחה היא רגש חיובי שבו האדם נתון במצב רוח מרומם, לרוב בעקבות התרחשות וחוויה שהוא מפרש אותה כחיובית. חברת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה הוקמה בשנת 2000. כל המוצרים לשיער של חברת JOYA עומדים בסטנדרטים בינלאומיים הן ברמת הייצור והן ברמת הפיתוח. מוצרי השיער של JOYA מתחלקים לשתי סדרות private collection | הסדרה המרוקאית בכל סדרה חלוקה לפי סוג השיער כאשר הם מתאימים לכל סוג שיער את הרכיבים המתאימים לו.

private collection סדרה זו מתחלקת לשלושה סוגי שיער.
שיער יבש, פגום וקשה לסידור - על בסיס זרעי הפשתן המסייע בהגנה על מבנה השערה מפני נזקים עתידיים וישיב לשיער את הברק והחיוניות שאבדה לו.
שיער דק וחסר נפח - על בסיס שמן זית אשר החומצות השומניות המצויות בשמן מזינות את השיער ומעניקות לו חיים. לשיער מראה בריא, זוהר, בוהק ומלא יותר.
שיער רגיל עד יבש - על בסיס צמח האובליפיחה, השמן ידוע בתועלתו המרבית בהיפוך תהליכים הרסניים בשיער, מוצרי השיער האלו מומלצים ביותר גם לשיער שעבר פרוצדורות כימיות כגון צבע, פסים, החלקה, סלסול וכדומה.

הסדרה המרוקאית
מרוקו ידועה במגוון התבלינים והשמנים הייחודיים שבה. הפופולרי שבהם הוא שמן הארגן, הנחשב לאחד השמנים הטובים בעולם. בין שלל סגולותיו ניתן למנות סגולות קוסמטיות ורפואיות. עובדה שהופכת אותו למצרך יקר מציאות.

  לא נמצאו תוצאות

 
אפשרות התשלום בחנות:
תשלום טלפוני
לאחר ההזמנה נציגנו יצור איתך קשר טלפוני לקבלת פרטי התשלום
תשלום בכ.אשראי
ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן