להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

הכללשיער | מוצרים לשיער | מוצרי שיער

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla

שתף את הכללשיער | מוצרים לשיער | מוצרי שיער עם חבריך:
 

ג'ול - Jul
JUL YOUR HAIR


המותג הבינלאומי JUL פותח במעבדות חברה מובילה ומתמחה בענף מוצרי השיער, עתירת ידע ונסיון מזה עשרות שנים. מטרתה המרכזית של החברה לספק ללקוחותיה פורטפוליו ייחודי של פתרונות אולטימטיביים אשר נועדו לשפר את איכות חייהם של אנשי המקצוע בתעשיית השיער והיופי ולקוחותיהם.

את מהלך פיתוח המותג הוביל צוות מחקר ופיתוח מיומן, בראשו אנשי מקצוע מרחבי העולם, בצמוד למעצבי שיער בכירים. עבודת הצוות התבססה על הבנת צרכי מעצבי שיער שונים מרחבי העולם ולקוחותיהם, במטרה להשיג תוצאות בלתי מתפשרות. מוצרי המותג פותחו ויוצרו במעבדות החברה, אשר עומדות בסטנדרטים בינלאומיים, מתבססות על ידע ונסיון רב, תוך בקרה והתייעלות מתמדת בכל שלבי הפיתוח והיצור.

ל- JUL מגוון רחב של טיפולים איכותיים ממוקדי קטגוריה, המעניקים מענקה מקצועי לכל סוגי השיער וסגנונות העיצוב הרצויים. שימוש במוצרי המותג מאפשר להגיע לרמת דיוק מקסימאלית הן לשימוש מקצועי של מעצב השיער, והן להמשך הטיפול בבית על ידי הלקוחה.
להשגת אפקטיביות מרבית נבחרו במעבדות החברה ריכיבים איכותיים בשילוב רכיבים טבעיים שנמצאו כמסייעים בשמירה, טיפוח ושיקום השיער. כל אלו נלקחו אישר מהטבע במטרה להעניק מראה בריא, מטופח ומלא ברק.  לא נמצאו תוצאות

 
אפשרות התשלום בחנות:
תשלום טלפוני
לאחר ההזמנה נציגנו יצור איתך קשר טלפוני לקבלת פרטי התשלום
תשלום בכ.אשראי
ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן